Specyfikacje

Rodzaj dokumentu:

Formularz, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych, które pozwolą nam na odpowiedź.
Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.
Warto wiedzieć, że:
 1. Administratorem podanych danych osobowych stanie się ELMAX Sp. z o.o. Sp.k., Fabryczna 2d, 20-301 Lublin
 2. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie, a jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy.
 4. W związku z administracyjną obsługą strony dostęp do podanych danych będzie miał również EL-Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Inwalidzkiej 11.
 5. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - od 25 maja 2018 roku to Prezes Urzędu Ochrony Danych.

Od:

 • ELMAX
 • ELMAX Sp. z o.o. Sp.k.
 • ul. Fabryczna 2D, 20-301 Lublin
 • tel.: 817460501
 • faks: 817460500
 • e-mail: info@elmax.pl
 • NIP: 9462656461

Lista towarów

Dodaj towar
Dodaj pozycję spoza listy
Symbol Nazwa
Komentarz
Producent J.M. Cena netto VAT Rabat % Rabat kwota Cena netto po rabacie Ilość Wartość netto Usuń
Suma netto: 0.00 zł
Suma brutto: 0.00 zł
Wartość rabat netto: 0.00 zł

Treść wiadomości e-mail:

Podpis:

Eksportuj listę jako XLSX
Usuń
Drukuj
Wyślij

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład EL-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.