Start - ELMAX

Gratulujemy trafnego wyboru.

Otrzymaliście Państwo najnowocześniejsze narzędzie na rynku elektrotechnicznym w Polsce do sporządzania: zapytań ofertowych, zamówień, ofert dla Państwa klientów, wycen, ślepych kosztorysów.

Platforma - Megacennik to baza ujednoliconych cenników wszystkich producentów branży elektrotechnicznej. W celu szybkiego i łatwego wyszukiwania pożądanych produktów Megacennik został wyposażony w dwie wyszukiwarki: prostą i zaawansowaną. Ponadto Megacennik jest swoistym rodzajem katalogu w formie elektronicznej. Zawiera on zdjęcia produktów, opisy i karty katalogowe. Dodatkową zaletą jest możliwość pobierania plików do kosztorysowania.

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą Megacennika prosimy o kontakt pod numerem tel. 081 7460501 wew. 56

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład EL-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.