Start - ELGRA

Hurtownia elektroinstalacyjna ELGRA rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od początku swojej działalności oferujemy naszym klientom wysoką jakość usług, najlepsze na rynku ceny oraz fachową pomoc i doradztwo techniczne na każdym etapie obsługi klienta. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje również oparcie w 2008 r. działalności o standardy normy ISO 9000:2001.

Posiadamy w ofercie pełen asortyment największych producentów branży elektroenergetycznej, takich jak:

ABB

AUER

DANFOSS

EATON ELECTRIC

ENDRESS+HAUSER

FESTO

FINDER

G.E. POWER CONTROLS

HAGER POLO

HELUKABEL

KROMSCHRÖDER

LAPP KABEL

LEGRAND

MARECHAL ELECTRIC

NKT CABLES

OMRON

OSRAM

PEPPERL+FUCHS

PHILIPS

PILZ

RITTAL

ROCKWELL AUTOMATION

SCHNEIDER ELECTRIC

SOCOMEC

TELE-FONIKA SA

TURCK

WEIDMUELLER

WERMA

oraz wielu innych, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i dużymi przedsiębiorstwami.

Dysponujemy własnym transportem oraz umowami z firmami kurierskimi, realizujemy szybkie dostawy wszystkich produktów bez względu na ilość i gabaryty, na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.