Start - KARO ELEKTRO

 

KARO ELEKTRO gratuluje trafnego wyboru.

Otrzymaliście Państwo najnowocześniejsze narzędzie na rynku elektrotechnicznym w Polsce do sporządzania: zapytań ofertowych, zamówień , ofert dla Państwa klientów, wycen, ślepych kosztorysów.

Platforma - Megacennik to baza ujednoliconych cenników wszystkich producentów branży elektrotechnicznej. W celu szybkiego i łatwego wyszukiwania pożądanych produktów Megacennik został wyposażony w  zaawansowaną wyszukiwarkę. Ponadto Megacennik jest swoistym rodzajem katalogu w formie elektronicznej. Zawiera on zdjęcia produktów, opisy i karty katalogowe. Dodatkową zaletą jest możliwość pobierania plików do kosztorysowania. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 609 990 392.

 

 

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.