Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEA z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 62 istnieje na rynku branży elektrycznej od 1992 roku. W chwili obecnej jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów elektroinstalacyjnych przodujących fabryk krajowych.

 

 

 

Aby ułatwić dostęp klienta do towaru, oraz umocnić swoją pozycję na rynku, od 2001 roku należymy do zrzeszenia Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS. Dzięki dobrze układającej się współpracy z producentami posiadamy bogatą ofertę towarów z branży elektrycznej. Naszym klientom zapewniamy miłą i fachową obsługę, atrakcyjne ceny, oraz transport na terenie całego kraju.

Powstała z inicjatywy polskich podmiotów gospodarczych, liczących się w hurtowym handlu artykułami elektrotechnicznymi, dysponujących wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem gwarantującym bezpieczeństwo finansowe.

 

Udziałowcy EL-PLUS:

 

ANMAR Gorzów Wielkopolski

BARGO Dziekanów Polski

BYCHOWO-HEL Kwidzyn

DORIAN Legionowo

DYNAMIK Kraków

EL12 Opole

ELE-COMP Rzeszów

ELEKTRA Poznań

ELLKTRET Limanowa

ELEKTRO DOM Chodzież

ELEKTRO-HURT Gniezno

ELEKTROMIL Suwałki

ELEKTRO-SPARK Lublin

ELEKTRYK EŁK

ELGRA Bytom

ELHURT-ELMET Białystok

EL-KAG Kraków

ELKOND Białystok

EL-MAX Lublin

ELPLIE Lublin

ELTRANS Chorzów

ELWAT Gdynia

KABIS Warszawa

KAREL 2 Bielsko-Biała

KARO ELEKTRO Bielsko-Biała

LEMAR Mysłowice

LUX-SYSTEM Szaflary

MAGMA Szczecin

MEGA Tarnów

MEGAel Tarnów

SEA Piaseczno

STALEX Opacz Kolonia

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.