Start - MEGAEL

Gratulujemy trafnego wyboru.

Otrzymaliście Państwo najnowocześniejsze narzędzie na rynku elektrotechnicznym w Polsce do sporządzania: zapytań ofertowych, zamówień , ofert dla Państwa klientów, wycen, ślepych kosztorysów.

Platforma- Megacennik to baza ujednoliconych cenników wszystkich producentów branży elektrotechnicznej. W celu szybkiego i łatwego wyszukiwania pożądanych produktów Megacennik został wyposażony w prostą w obsłudze przeglądarkę.


Zobacz jak to działa

Ponadto Megacennik jest swoistym rodzajem katalogu w formie elektronicznej. Zawiera on zdjęcia produktów, opisy i karty katalogowe. Dodatkową zaletą jest możliwość pobierania plików do kosztorysowania.

 Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.

W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą Megacennika prosimy o kontakt :

Marcin Zygmanowski tel. 515-115-139 mail: m.zygmanowski@megael.eu

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

1 797 046

TOWARÓW

491

PRODUCENTÓW

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.