| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 38 W |
| Prąd znamionowy | 175 mA |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 5900 lm |
| Kolor światła | CW |
| Wymiary A x B x C | 1190x72x70 mm |
| Kąt światła | 120 ° |
| Klasa EEI EPREL | C |
| Klasa IP | IP65 |
| Długość życia | 50000 h |
| OK | 09 |
| Gwarancja | 5 y |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Materiał | POLIWĘGLAN/ PC |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Kolor | Szary/Biały |
| Zastosowanie | wew/zew |
| Dołączone źródło zasilania | + |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Światł. szczyt. | 1800 |
| Klasa ochrony | I |
| Sposób montażu | NATYNKOWY/ZWIESZANY |