| Parametr | Wartość |
|---|
| Moc | 8,5 W |
| Prąd znamionowy | 500 mA |
| Napięcie wejściowe | 24 V |
| Częstotliwość | 50HZ Hz |
| Limeny | 1030 lm |
| Kolor światła | NW |
| Wymiary A x B x C | 60 x 107 mm |
| Kąt światła | 230 ° |
| Klasa EEI | E |
| Klasa EEI EPREL | E |
| Klasa IP | IP20 |
| Długość życia | 17000 h |
| Trzonek | E-27 |
| Gwarancja | 2 y |
| Zakres temperatur | -20 DO +40 °C |
| Możliwość ściemniania | NIE |
| Kolor | BIAŁY |
| Zastosowanie | WEW |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Oprawa zawiera źródło światła | TAK |
| UGR współczynnik olśnienia | 20 |
| Box length | 60 mm |
| Box width | 60 mm |
| Box height | 110 mm |
| Useful luminous flux | 1030 lm |
| Useful luminous flux angle | 360 ° |