Start - LUX-SYSTEM

 
Gratulujemy trafnego wyboru!
Otrzymaliście Państwo najnowocześniejsze narzędzie na rynku elektrotechnicznym w Polsce do sporządzania: zapytań ofertowych, zamówień , ofert dla Państwa klientów, wycen, ślepych kosztorysów.
 
PROSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE WSZYSTKIE CENY PODANE W MEGACENNIKU SĄ CENAMI FABRYCZNYMI,
OD KTÓRYCH UDZIELANE SĄ RABATY!
 
Platforma - Megacennik to baza ujednoliconych cenników wszystkich producentów branży elektrotechnicznej. W celu szybkiego i łatwego wyszukiwania pożądanych produktów Megacennik został wyposażony w  zaawansowaną wyszukiwarkę. Ponadto Megacennik jest swoistym rodzajem katalogu w formie elektronicznej. Zawiera on zdjęcia produktów, opisy i karty katalogowe. Dodatkową zaletą jest możliwość pobierania plików do kosztorysowania. Mamy nadzieję, żę spełnimy Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem Szaflary: (18)27-541-14, Zakopane: (18)20-68-194
 

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.