Start - DYNAMIK

 

 

  

  

 

 

 

 

 


Zobacz jak to działa

Witamy w serwisie firmy Dynamik

Miło nam, że Państwo zdecydowali o korzystaniu z MEGACENNIKA za pośrednictwem naszej firmowej strony. MEGACENNIK to pierwsze nowoczesne narzędzie na rynku elektrotechnicznym. Jest bazą ujednoliconych cenników i kart katalogowych producentów branży, z przyjazną wyszukiwarką.

 

 

Przy jego pomocy można:

 

- szybko zidentyfikować towar

- sprawdzić jego parametry

- mieć pewność że cena jest aktualna

- wykonać specyfikację towarów w formie zapytania ofertowego, zamówienia, oferty,

zestawienia materiałów do projektu a także wyeksportować gotowy plik do programu

kosztorysowego

 

MEGACENNIK jest narzędziem stosunkowo młodym ( funkcjonuje od września 2007 roku ) i nieustannie rozbudowujemy bazę informacji i jego funkcjonalności.

 

MEGACENNIK to jedno z narzędzi, które potwierdzają naszą dewizę „z nami to proste”. Zapraszamy do korzystania, a także do zgłaszania uwag które uwzględnimy przy kolejnych modyfikacjach.

 

AKTUALNOŚCI


Codziennie grupa osób pracuje nad aktualizacjami bazy towarowej w Megacenniku by mieć pewność, że wszystkie informacje są aktualne. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło.

LISTA TOWARÓW


Ponad milion towarów od przeszło czterystu producentów. Znajdź wybrany produkt i sprawdź szczegółowy opis techniczny, sugerowaną cenę detaliczną i inne informacje o towarach

SPECYFIKACJA


Stwórz kosztorys dla swojego klienta lub zapytanie ofertowe do dowolnej z hurtowni wchodzących w skład El-Plus. To proste!

Skład EL-PLUS Sp. z o.o.