10NHG000B-400 Wkładka NH000 10A 400V GL/GG podwójny wskaźnik
Informacja
Wartość
Dostawca
EATON Electric Sp. z o.o.
(MOELLER)
Symbol
10NHG000B-400
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
zekering, zekeringelement, Lage spanning, 10 A, AC 400 V, NH000, gL/gG, IEC, dubbel (combinatie-) meldersysteem, vierkant huis met mescontacten, onder spanning staande grepen, IEC 60269-2 zekeringsysteem A, DIN 43620, VDE 0636-2. Uitschakelvermogen 120 kA
Informacja
Wartość
Waga netto:
131 g
Kraj pochodzenia
Indie
Klasa ETIM:
Wkładka bezpiecznikowa NH
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269:
NH000
Rodzaj napięcia:
AC
Prąd znamionowy:
10 A
Napięcie znamionowe AC:
400 V
Rodzaj wskaźnika zadziałania:
Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL):
nie
Strata mocy przy prądzie znamionowym:
1,5 W
Znamionowa zdolność łączeniowa AC:
120 kA
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269:
gG
Zamów
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
oddziałów: 4
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
oddziałów: 5
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Białystok,
ul. Handlowa 6C
oddziałów: 2
oddziałów: 1
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 4
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
oddziałów: 7
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
oddziałów: 1
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 2
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
Kraków,
ul. Albatrosów 13
oddziałów: 7
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
Piaseczno, Jana Pawła II 62
oddziałów: 15
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A