AFDD-16/2/B/001-A Przeciwpożarowy detektor iskrzenia, In=16A, IΔn=0,01A, char. B, Typ A, 2-bieg seria AFDD
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | EATON Electric Sp. z o.o. (MOELLER) |
| Symbol | 187201 |
| Kod GTIN (EAN) | 4015081822508 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 2 313,27 zł (1 880,71 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wysokiej jakości przeciwpożarowy detektor iskrzenia (AFDD) z wyłącznikiem kombinowanym, niezależny od napięcia sieciowego, wskaźnik położenia styku czerwono-zielony, zabezpieczenie tylnej wtyczki zacisku, zatrzask do mocowania na szynie TH - umożliwia demontaż z istniejącego systemu szyn zbiorczych, szeroki zakres akcesoriów odpowiednich do późniejszej instalacji, szeroki zakres znamionowych prądów zwarciowych, znamionowe prądy robocze do 40 A, charakterystyki wyzwalania B, C, D, znamionowa zdolność wyłączania 10 kA, odpowiednie do użytku na zewnątrz (zasilanie na miejscu i rozdzielnica zewnętrzna) do -25 °
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 277 g |
| Kraj pochodzenia | Czechy |
| Klasa ETIM: | Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym z wyposażeniem dodatkowym |
| Sposób montażu: | Szyna DIN |
| Rodzaj napięcia: | AC |
| Głębokość wbudowania: | 67 mm |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Charakterystyka wyzwalania: | B |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui: | 440 V |
| Znamionowy prąd różnicowy: | 0,01 A |
| Czułość: | A |
| Odporność na udar prądowy: | 3 kA |
| Klasa ograniczenia energii: | 3 |
| Kategoria przepięcia: | 3 |
| Stopień zanieczyszczenia: | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 3 |
| Straty mocy: | 9,2 W |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Liczba biegunów chronionych: | 2 |
| Jednocześnie rozłączany biegun N: | nie |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: | 1 - 25 mm² |
| Z blokadą: | nie |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy: | -25 - 40 °C |
| Napięcie znamionowe urządzenia pomocniczego: | 230 V |
| Rodzaj napięcia sterowania urządzenia pomocniczego: | AC |
| Dodatkowe wyposażenie fabryczne: | Wyzwalacz przeciwłukowy (AFDD) |
| Liczba biegunów (całkowita): | 2 |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem: | nie |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1: | 10 kA |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania: | Bezzwłoczny |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009: | 10 kA |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Eaton Electric Sp. z o.o.
Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk, Polska
mail: wsparcietech@eaton.com
www: eaton.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-30 12:54:20 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |