RT2RSEO200STF1HIP Oprawa awaryjna RoundTech podtynkowa eFocus 200lm MNM 1h IP65, CNBOP
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | EATON Electric Sp. z o.o. (MOELLER) |
| Symbol | RT2RSEO200STF1HIP |
| Kod GTIN (EAN) | 3660191812386 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 238,07 zł (193,55 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 148,52 zł / szt. (120,75 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Oprawa awaryjna Podtynkowa Eaton RoundTech Safety eFocus STF 200 MNM 1H IP65
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 249 g |
| Kraj pochodzenia | Rumunia |
| Klasa ETIM: | Oprawa awaryjna |
| Sposób montażu: | Do wbudowania |
| Z piktogramem: | nie |
| Przystosowany do sterowania bezprzewodowego: | nie |
| Źródło światła: | LED, niewymienne |
| Zawiera źródło światła: | nie |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Oprawka: | Brak |
| Liczba oprawek: | 1 |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Rodzaj napięcia: | AC |
| Napięcie znamionowe: | 220 - 240 V |
| Rodzaj dyfuzora światła: | Soczewka ostrości |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Odporność udarowa: | IK05 |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140: | II |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24: | nie |
| Maksymalna moc zestawu: | 1,1 W |
| Strumień świetlny w trybie czuwania: | 60 lm |
| Temperatura barwowa: | 5 700 - 5 700 K |
| Współczynnik mocy: | 0,6 |
| Nominalny czas działania: | 1 - 1 h |
| Szerokość: | 195 mm |
| Wysokość/głębokość: | 58 mm |
| Długość: | 220 mm |
| Średnica zewnętrzna: | 110 mm |
| Szerokość wbudowania: | 110 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania: | 200 mm |
| Długość wbudowania: | 200 mm |
| Średnica wbudowania: | 64 mm |
| Liczba biegunów: | 3 |
| Przekrój przewodu: | 2,5 mm² |
| Typ połączenia: | Połączenie śrubowe |
| Funkcja: | Oświetlenie drogi ewakuacyjnej |
| Możliwość przełączenia w tryb czuwania: | nie |
| Możliwość przełączenia w tryb pracy ciągłej: | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem: | nie |
| Osprzęt wymienny: | nie |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO): | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015: | A |
| Numer RAL obudowy: | 9 003 |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1: | 5 - 45 °C |
| Rodzaj osprzętu: | Sterownik LED sterowany prądowo |
| System zasilania awaryjnego: | Własna bateria |
| Rodzaj okablowania: | Do okablowania przelotowego |
| Przekrój przewodu do podłączenia: | 0,5 - 2,5 mm² |
| Zużycie energii w trybie awaryjnym: | 1,1 W |
| System monitorowania funkcji awaryjnych: | Przycisk testowy |
| Strumień światła w trybie awaryjnym: | 200 lm |
| Rodzaj akumulatora litowo-jonowego: | Fosforan litowo-żelazowy (LiFePO4) |
| Do rodzaju oznakowania: | Inne |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
Ciechanów, Niechodzka 3
Ciechanów, Niechodzka 3
Dystans:
1 sztuka
148,52 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Eaton Electric Sp. z o.o.
Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk, Polska
mail: wsparcietech@eaton.com
www: eaton.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-30 13:06:05 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |