Licznik 3-fazowy, przekładnikowy z wyjściem Ethernet, MID
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | F&F Filipowski Spółka Komandytowa |
| Seria | LE |
| Symbol | LE-03ETH-CT |
| Kod GTIN (EAN) | 5902431677507 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 1 254,60 zł (1 020,00 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
Napięcie zasilania 85÷275 V AC Porty komunikacyjne Ethernet Protokół komunikacyjny Modbus TCP Prąd bazowy 3×5 A Prąd maksymalny 3×6 A Minimalny prąd mierzony 0,02 A Pobór własny licznika 10 VA; 2 W Zakres wskazań liczydła 0÷9999999,9 kWh Sygnalizacja sczytywania LED czerwona Napięcie znamionowe 3×230/400 V Częstotliwość znamionowa 50 Hz Przeciążalność 20×Imax/0,5 s Izolacja 4 kV/1 min.; 6 kV/1,2 μs Przyłącze zaciski śrubowe 2,5 mm² Temperatura pracy -40÷70°C Wymiary 4 moduły (70 mm) Montaż na szynie 35 mm Stopień ochrony IP51 Kategoria pomiarowa (CAT) III Dokładność pomiaru - energia czynna (EN504070-3:2022) klasa B Dokładność pomiaru - energia bierna (IEC62053-23) klasa 2 Dokładność pomiaru - napięcie 0,5% Dokładność pomiaru - prąd 0,5% Dokładność pomiaru - częstotliwość 0,2% Dokładność pomiaru - współczynnik mocy 1% Dokładność pomiaru - moc czynna i bierna ±1% Zakres pomiarowy napięć fazowych (1p2w i 3p4w) 100÷276 V AC Zakres pomiarowy napięć międzyfazowych (3p3w) 172÷480 V AC Moc wejść prądowych mniej niż 1 VA IP (domyślnie) 192.168.1.200 Port 502 Maska podsieci 255.255.255.0 Brama 192.168.1.1 DHCP (domyślnie) wyłączony
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga brutto: | 315 g |
| Klasa ETIM: | Licznik energii elektrycznej |
| Prąd znamionowy (In): | 5 A |
| Maksymalny prąd (Imax): | 6 A |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L: | 160 - 265 V |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 50 Hz |
| Pobór mocy: | 2 W |
| Model: | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Pomiar profilu obciążenia: | nie |
| Blokada cofania licznika: | tak |
| Legalizowany: | tak |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 4,5 |
| Szerokość: | 75 mm |
| Głębokość: | 65 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| EDL40/EEC40: | nie |
| Z blokadą kodem: | nie |
| Liczba pozycji licznika: | 7 |
| Typ licznika: | Elektroniczny |
| Klasa dokładności: | B |
| Liczba faz: | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Rodzaj energii mierzonej: | Moc czynna i bierna |
| Odpowiednie do: | Pobór/zwrot |
| Liczba taryf licznika: | Jednotaryfowy |
| Dopuszczenie: | MID (Measuring Instruments Directive) |
| Wyjście impulsowe: | Elektryczny |
| Rodzaj wyjścia impulsowego: | S0 |
| Rodzaj wskaźnika: | Cyfrowy |
| Sposób montażu: | Adapter szyny DIN |
| Rodzaj interfejsu: | Inne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
F&F Filipowski S.K.
Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice, Polska
mail: biuro@fif.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-01 00:12:30 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |