KMCCB-F-125A Wyłącznik
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Kanlux S.A. |
| Symbol | 36290 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905339362902 |
| Jednostka | sztuka |
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
Wyłącznik kompaktowy KMCCB-F-125A, prąd znamionowy 125A, częstotliwość znamionowa 50Hz, rodzaj przyłącza: kostka przyłączeniowa, typ sterowana: mechaniczne, napięcie znamionowe łączeniowe Ue: 380/415V AC, 220/230V AC; IP20; znamionowe napięcie izolacji Ui: 800V; znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 8000V; ilość biegunów: 3; znamionowa graniczna zwarciowa zdolność łączeniowa icu : 25kA (380/415V AC); 36kA (220/230V AC); prąd znamionowy wyłączalny zwarciowy roboczy ics : 18kA (380/415V AC); 25kA (220/230V AC). Kategoria użytkowania: A. Miejsce montażu: płyta montażowa.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Klasa ETIM: | Wyłącznik do transformatorów, generatorów i zabezp. instalacji elektrycznej |
| Znamionowy prąd ciągły Iu: | 125 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz: | 25 kA |