Simon 100 W100-10000800x-230 Zaślepka 1/2; biały mat
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 100 |
| Symbol | 10000800-230 |
| Kod GTIN (EAN) | 8421053212530 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 18,45 zł (15,00 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka 1/2 |
| Kolor | biały mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9016 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Użyj miękkiej szmatki lekko zwilżonej wodą z mydłem. Nie używaj ściernych szmatek ani środków czyszczących zawierających chlor. |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Rodzaj materiału | szkło akrylowe |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Szerokość produktu | 7.15cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053212530 |
| Wys. opak. jedn. | 1cm |
| Szer. opak. jedn. | 3.6cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 7.15cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.013kg |
| Dedykowany do: | mechanizmów Simon 100 |
| Długość produktu | 3.6cm |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Produkty uzupełniające i akcesoria |
| Podkategoria produktu | Zaślepka |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A.U. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 13 g |
| Klasa ETIM: | Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
SIMON S.A.
Calle Diputación 390-392, 08013 Barcelona, Hiszpania
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-18 14:37:49 |
| Pliki do pobrania: |