Simon Aquaclick WA-ACP1-xx-xx-16xx Przycisk zwierny natynkowy bez piktogramu, IP44, 10AX, 250V~, zaciski śrubowe; szary *Dostępny do wyczerpania stanów magazynowych
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon Aquaclick |
| Symbol | ACP1/16 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787868963 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 10,48 zł / szt. (8,52 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
| STATUS PRODUKTU | KONIEC PRODUKCJI - DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH |
| Seria | Simon Aquaclick |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk pojedynczy zwierny bez piktogramu bryzgoszczelny |
| Kolor | szary |
| RAL (zbliżony) | RAL 7001 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż natynkowy |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 80mm |
| Szerokość produktu | 70mm |
| Głębokość produktu | 47mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787868963 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 5.3cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.094kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Przycisk |
| Paleta kolorystyczna | szary |
| Typ łącznika / przycisku | zwierny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 94 g |
| Klasa ETIM: | Przycisk |
| Kolor: | Szary |
| Typ połączenia: | Zacisk śrubowy |
| Sposób mocowania: | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Nadruk: | Brak |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Konfiguracja elementów: | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych): | 1 |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Dystans:
4 sztuki
10,48 zł/szt.
Kup online
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-18 14:50:30 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |