Simon 24 WS24P-2432598-038 Gniazdo komputerowe podwójne RJ45 kategoria 5e (moduł); grafitowy mat
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | N52.01/38 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787907594 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 114,02 zł (92,70 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo komputerowe podwójne RJ45 kategoria 5e |
| Kolor | grafitowy mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 7012 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC001264 Gniazdko telekomunikacyjne |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość produktu | 36mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787907594 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.1cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0415kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Kierunek wyjścia RJ | prosty |
| Długość produktu | 3.6cm |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 41,5 g |
| Klasa ETIM: | Gniazdko telekomunikacyjne |
| Sposób mocowania: | Inne |
| Kolor: | Czarny |
| Z ochroną przeciwpyłową: | nie |
| Kierunek wylotu: | Prosty |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:21 |
| Pliki do pobrania: |