Simon 24 WS24P-2430296-030 Ładowarka USB C+A (moduł), 30W, 230V; biały
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NEC2CAQ.01/11 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787904128 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 163,34 zł (132,80 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ładowarka USB podwójna |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000359 Ładowarka akumulatorowa uniwersalna |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość wbudowania | 32mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787904128 |
| Typ opak. jedn. | kartonik |
| Wys. opak. jedn. | 10cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.109kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 32cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Długość produktu | 4cm |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| USB | C+A |
| Moc ładowania | A+C: 15,0W (5,0V/3,0A), A/C: 30 W (5,0V/3,0A, 9,0V/3,0A, 12,0V/2,5A, 15,0V/2,0A, 20,0V/1,5A) |
| Maksymalna moc ładowania | 30W |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 109 g |
| Klasa ETIM: | Ładowarka akumulatorowa uniwersalna |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:23 |
| Pliki do pobrania: |
|