Simon 24 TS24P-NES9LA-038 Ściemniacz obrotowy do LED ściemnialnych, 6–600 W, 230 V (moduł); grafitowy mat
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NES9LA.01/38 |
| Kod GTIN (EAN) | 8421053445099 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 218,45 zł (177,60 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ściemniacz do LED ściemnialnych, naciskowo-obrotowy, jednobiegunowy |
| Kolor | grafitowy mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 7012 |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość wbudowania | 37mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053445099 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Długość opakowania jednostkowego | 6.2cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.1255kg |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Do źródeł światła | LED ściemnialny (DIM) 230V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE |
| Tryb pracy | Trailing Edge |
| Długość produktu | 5.7cm |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | nie |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie pojemnościowe, Obciążenie rezystancyjne |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Moc obciążenia | 2-450W |
| W układzie schodowym | Tak |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A.U. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 125,5 g |
| Klasa ETIM: | Ściemniacz |
| Kolor: | Czarny |
| Typ połączenia: | Wtyk samozaciskowy |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Sposób mocowania: | Inne |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
| Wejście modułów dodatkowych: | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności: | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień: | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem: | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym: | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu: | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym: | nie |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:23 |
| Pliki do pobrania: |
|