Simon 24 WS24P-2431338-038 Lokalny sterownik roletowy z automatyczną kalibracją i programowalną pozycją ulubioną, 230 V (moduł); grafitowy mat
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NEZ1L.01/38 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787911263 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 297,78 zł (242,10 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik lokalny roletowy |
| Kolor | grafitowy mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 7012 |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja przycisków roletowych wymaga dodatkowego okablowania |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość wbudowania | 32mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Inne |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787911263 |
| Typ opak. jedn. | kartonik |
| Wys. opak. jedn. | 10cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.097kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 32cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Zastosowanie | Sterownik lokalny służy do sterowania silnikiem pojedynczej rolety. Jest on podstawowym elementem potrzebnym do stworzenia systemu centralnego sterowania roletami w domu (który współtworzy ze sterownikami grupowymi i centralnymi). Elektronika zastosowana w sterowniku lokalnym pozwala na wykonanie "automatycznej kalibracji" rolety - nie trzeba trzymać przycisku cały czas, aż do całkowitego opuszczenia lub podniesienia rolety, pozycji ulubionej rolety – roleta podniesie/opuści się do zaprogramowanej pozycji, np. kiedy chcemy tylko częściowo zasłonić okno. |
| montaż | podtynkowy |
| Długość produktu | 4.4cm |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 97 g |
| Klasa ETIM: | Łącznik żaluzjowy/roletowy |
| Sposób mocowania: | Inne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ połączenia: | Zacisk śrubowy |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Konfiguracja elementów: | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Sposób działania: | Inne |
| Napęd mechaniczny: | tak |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:24 |
| Pliki do pobrania: |