Simon 24 GO WS24P-24391338-030 Sterownik do rolety, żaluzji, markizy, firany, sterowany smartfonem [WiFi]; 2x5 A, 230 V (moduł); biały
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 GO |
| Symbol | NEZ1W.01/11 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787910853 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 298,89 zł (243,00 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik do rolety, żaluzji, markiz, firan, sterowany smartfonem [Wi-Fi], SHUTTER |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dedykowany do instalacji z okablowaniem dostosowanym do sterowania roletami - szczegóły w instrukcji użytkowania |
| Klasa ETIM | EC000615 Sterownik żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość wbudowania | 32mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787910853 |
| Typ opak. jedn. | kartonik |
| Wys. opak. jedn. | 10cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.1kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 32cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, μWiFi |
| Rodzaj transmisji | dwukierunkowa, szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2401-2483MHz |
| kompatybilny z | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Sterowanie z aplikacji | SimonGO |
| Maksymalne obciążenie | 2 x 6A |
| Maksymalna moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| montaż | podtynkowy |
| Długość produktu | 4.4cm |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 100 g |
| Klasa ETIM: | Sterownik żaluzjowy |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Sposób mocowania: | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Stan surowy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:24 |
| Pliki do pobrania: |
|