Simon 24 WS24P-2440458-098 Gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, mocowanie PUSH IN (moduł) 16 A, 250 V~, szybkozłącza; czarny mat
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NGZ1CZ.01/49 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787905545 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 30,57 zł (24,85 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem z przesłonami torów prądowych |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9004 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy systemem Push In, wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787905545 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0565kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Liczba jednostek | 1 |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| montaż | mocowanie Push In |
| Długość produktu | 4.1cm |
| Paleta kolorystyczna | czarny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 56,5 g |
| Klasa ETIM: | Gniazdo |
| Typ połączenia: | Wtyk samozaciskowy |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Z pokrywą uchylną: | nie |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych): | 1 |
| Liczba jednostek: | 1 |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 60 Hz |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:18 |
| Pliki do pobrania: |