Simon 24 WS24P-2432396-030 Przycisk podwójny zwierny bez piktogramu (moduł) 10 A, 250 V~, szybkozłącza; biały
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NP2.01/11 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787908386 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 46,13 zł (37,50 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk podwójny zwierny bez piktogramu |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 76.3mm |
| Szerokość produktu | 76.3mm |
| Głębokość produktu | 38mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Przycisk 2x1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787908386 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.3cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0555kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk podwójny |
| Liczba biegunów | 2 |
| Styki - działanie | 2 styki zwierne (NO) |
| Długość produktu | 3.8cm |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Typ łącznika / przycisku | zwierny |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 55,5 g |
| Klasa ETIM: | Przycisk |
| Sposób mocowania: | Inne |
| Typ połączenia: | Wtyk samozaciskowy |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Nadruk: | Brak |
| Konfiguracja elementów: | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Sposób działania: | Inne |
| Model: | Inne |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Stan surowy |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:17 |
| Pliki do pobrania: |