Simon 24 WS24P-2463952-039 Zestaw uszczelek IP44 do ramki 3-krotnej układ pionowy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | Simon 24 |
| Symbol | NUV3 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902787909833 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 18,02 zł (14,65 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
| Seria | Simon 24 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zestaw uszczelek IP44 do ramki 3-krotnej układ pionowy |
| Typ produktu | akcesoria |
| Klasa ETIM | EC002554 Wyposażenie dodatkowe do łączników instalacyjnych |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | nie dotyczy |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | inne |
| Kierunek montażu | pionowy |
| Wysokość produktu | 230mm |
| Szerokość produktu | 92mm |
| Głębokość produktu | 16.5mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787909833 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 18cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 2.15cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0037kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Długość produktu | 1.65cm |
| Rodzaj akcesoriów | Uszczelka / Zestaw Uszczelek |
| Nazwa producenta | Kontakt-Simon S.A. |
| Adres producenta | ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Kontakt-Simon S.A.
Bestwińska 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska
mail: info@kontakt-simon.com.pl
www: kontakt-simon.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-27 15:34:07 |
| Pliki do pobrania: |