Simon Connect TSC-TSA007 Suport do montażu osprzętu podtynkowego w kanałach Cabloplus TS
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | TS |
| Symbol | TSA007 |
| Kod GTIN (EAN) | 8426436051560 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 44,61 zł (36,27 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 21,07 zł / szt. (17,13 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
| Seria | TS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | suport |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436051560 |
| Waga jedn. | 0.021kg |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 7cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 9.3cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC000785 Element przyłączeniowy do kanałów osprzętowych |
| Zastosowanie | do osprzętu podtynkowego |
| Dedykowany do: | do kanałów serii TS |
| Grupa produktowa | Rozprowadzanie energii |
| Kategoria produktu | Kanały i listwy instalacyjne |
| Podkategoria produktu | suport |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A.U. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 21 g |
| Klasa ETIM: | Element przyłączeniowy do kanałów elektroinstalacyjnych |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kraków
Kraków, Albatrosów 13
Kraków, Albatrosów 13
Dystans:
5 sztuk
21,07 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
SIMON S.A.
Calle Diputación 390-392, 08013 Barcelona, Hiszpania
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:14 |
| Pliki do pobrania: |