Simon Connect TSC-TKA905502-8 Końcówka Cabloplus 90x55mm; aluminium
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | KONTAKT - SIMON S.A. |
| Seria | CABLOPLUS |
| Symbol | TKA905502/8 |
| Kod GTIN (EAN) | 8426436049468 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 54,71 zł (44,48 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 28,59 zł / szt. (23,24 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Opis
| Seria | CABLOPLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka końcowa |
| Kolor | aluminium |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436049468 |
| Waga jedn. | 0.03kg |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 7.2cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 7.2cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000873 Zakończenie kanałów osprzętowych |
| Kształt produktu | symetryczny, uniwersalny lewy/prawy |
| Wymiary kanału | 90 × 55mm |
| Grupa produktowa | Rozprowadzanie energii |
| Kategoria produktu | Kanały i listwy instalacyjne |
| Podkategoria produktu | zaślepka końcowa |
| Nazwa producenta | SIMON, S.A.U. |
| Adres producenta | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Hiszpania |
| E-mail producenta | info@kontakt-simon.com.pl |
| Paleta kolorystyczna | szary |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 30 g |
| Klasa ETIM: | Zakończenie kanałów elektroinstalacyjnych |
| Kolor: | Aluminium |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kraków
Kraków, Albatrosów 13
Kraków, Albatrosów 13
Dystans:
1 sztuka
28,59 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
SIMON S.A.
Calle Diputación 390-392, 08013 Barcelona, Hiszpania
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-20 00:03:14 |
| Pliki do pobrania: |