VALENA ŚCIEMNIACZ OBROTOWY 400W BIAŁY
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Legrand Polska Sp. z o.o. / LEGRAND |
| Symbol | 770061 |
| Kod GTIN (EAN) | 3245067700617 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 214,44 zł / szt. (174,34 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klasa ETIM: | Ściemniacz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Bezhalogenowe: | tak |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Sposób mocowania: | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu: | Montaż podtynkowy |
| Napięcie sterowania: | 110 - 230 V |
| Przezroczysty: | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit: | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa: | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google: | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień: | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności: | nie |
| Rodzaj obciążenia: | Obciążenie indukcyjne |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym: | nie |
| Pamięć poziomu jasności: | nie |
| Ściemniacz szeregowy: | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Lakierowanie |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 60 Hz |
| Numer RAL (zbliżony): | 9 003 |
| Napięcie znamionowe: | 230 - 230 V |
| Znamionowe obciążenie rezystancyjne: | 40 - 400 W |
| Sterowanie przez Bluetooth: | nie |
| Z obsługą IFTTT: | nie |
| Konfiguracja elementów: | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym: | nie |
| Wejście modułów dodatkowych: | nie |
| Kolor: | Biały |
| Do zastosowania z przyciskiem: | nie |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Dystans:
1 sztuka
214,44 zł/szt.
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Dystans:
2 sztuki
214,44 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Legrand Polska Sp. z o.o.
Waryńskiego 20, 57-200 Ząbkowice Śląskie, Polska
mail: info@legrand.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-16 14:17:07 |
| Pliki do pobrania: |