BF0004D024 Stycznik pomocniczy, Ith 10A, 4NC, 24VDC
| Informacja |
Wartość |
| Dostawca |
LOVATO Electric Sp. z o.o.
| Symbol |
BF0004D024 |
| Kod GTIN (EAN) |
| Jednostka |
sztuka |
| Cena katalogowa |
| Informacja |
Wartość |
| Waga brutto: |
496 g |
| Klasa ETIM: |
Stycznik pomocniczy, przekaźnik
| Rodzaj napięcia sterowania: |
DC |
| Sposób przyłączenia obwodu pomocniczego: |
Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu: |
Szyna DIN / śruba |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: |
24 - 24 V |
| Ze wskaźnikiem LED: |
nie |
| Obsługa ręczna: |
nie |
| Złącze (interfejs): |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych wyprzedzających: |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych zwłocznych: |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych: |
| Znamionowy prąd pracy Ie, 400 V: |
10 A |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych: |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych: |
Zamów
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Biała Podlaska, Handlowa 1
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
Piaseczno, Jana Pawła II 62
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Białystok,
ul. Handlowa 6C
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Białystok,
ul. Baranowicka 115
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A