HR301CA024 Przekaźnik miniaturowy, sterowanie 24VAC, 1C/O, 16A, do gniazd HR5XS2.. (maks. 10A)
Informacja
Wartość
Dostawca
LOVATO Electric Sp. z o.o.
Symbol
HR301CA024
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
Informacja
Wartość
Waga brutto:
15,7 g
Klasa ETIM:
Przekaźnik przełączający
Materiał wkładki stykowej:
Inne
Rodzaj napięcia sterowania:
AC
Materiał styków:
Inne
Materiał pokrycia styków:
Rodzaj połączenia elektrycznego:
Połączenie wtykowe
Rodzaj styku:
Pojedynczy
Tryb przełączania napędu:
Monostabilny
Polaryzacja napędu:
Niespolaryzowany
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
24 - 24 V
Ze wskaźnikiem LED:
nie
Kompletny z gniazdem:
nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku:
Z odłączalnymi zaciskami:
Liczba styków przełącznych:
1
Liczba styków zwiernych:
0
Liczba styków rozwiernych:
0
Głębokość:
12,7 mm
Wysokość:
15,7 mm
Szerokość:
29 mm
Prąd znamionowy:
16 A
Zamów
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
oddziałów: 1
Piaseczno, Jana Pawła II 62
oddziałów: 1
Lublin,
ul. Energetyków 15
oddziałów: 15
ELEKTRO-SPARK CENTRALA LUBLIN
ELEKTRO-SPARK O.BIAŁA PODLASKA
Biała Podlaska, Brzeska 162
ELEKTRO-SPARK O. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Ostrowiec Świętokrzyski, Zagłoby 30
ELEKTRO-SPARK O. ŚWIEBODZICE
Świebodzice, Wałbrzyska 38 (budynek E)
ELEKTRO-SPARK O. SZCZECIN
Police, Słowackiego Juliusza 2
Szówsko, Książąt Czartoryskich 30
ELEKTRO-SPARK - LUPR - Zemborzycka
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 2
oddziałów: 5
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
oddziałów: 7
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
oddziałów: 7
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Białystok,
ul. Handlowa 6C
oddziałów: 2
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
oddziałów: 3
Lemar Electric Sp. z o.o.
Lemar Electric sp. z o.o. Kielce
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A