HR301CA110 Przekaźnik miniaturowy, sterowanie 110VAC, 1C/O, 16A, do gniazd HR5XS2.. (maks. 10A)
Symbol
HR301CA110
Waga brutto:
14,86 g
Niespolaryzowany
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
110 - 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
110 - 110 V
Głębokość:
12,7 mm
Wysokość:
15,7 mm
Szerokość:
29 mm
Prąd znamionowy:
16 A
oddziałów: 1
oddziałów: 4
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
ELEKTRO-SPARK - LUPR - Zemborzycka
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 4
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
Kraków,
ul. Albatrosów 13
oddziałów: 7
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
Piaseczno, Jana Pawła II 62
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Warszawa,
ul. Spisaka 11A