HR301CA230 Przekaźnik miniaturowy, sterowanie 230VAC, 1C/O, 16A, do gniazd HR5XS2.. (maks. 10A)
Symbol
HR301CA230
Waga brutto:
15,51 g
Niespolaryzowany
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
230 - 230 V
Głębokość:
12,7 mm
Wysokość:
15,7 mm
Szerokość:
29 mm
Prąd znamionowy:
16 A
oddziałów: 2
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
oddziałów: 2
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
oddziałów: 4
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
oddziałów: 7
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
Kraków,
ul. Albatrosów 13
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
oddziałów: 4
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
oddziałów: 5
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Warszawa,
ul. Spisaka 11A