HR604CD048 Przekaźnik przemysłowy ze wskaźnikiem LED i przyciskiem mechanicznym, sterowanie 48VDC, 4C/O, 5A, do gniazd HR6XS4..
Informacja
Wartość
Dostawca
LOVATO Electric Sp. z o.o.
Symbol
HR604CD048
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
Informacja
Wartość
Waga brutto:
39,4 g
Klasa ETIM:
Przekaźnik przełączający
Materiał wkładki stykowej:
Inne
Rodzaj napięcia sterowania:
DC
Materiał styków:
Inne
Materiał pokrycia styków:
Rodzaj połączenia elektrycznego:
Połączenie wtykowe
Rodzaj styku:
Pojedynczy
Tryb przełączania napędu:
Monostabilny
Polaryzacja napędu:
Niespolaryzowany
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC:
48 - 48 V
Ze wskaźnikiem LED:
tak
Kompletny z gniazdem:
nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku:
nie
Z odłączalnymi zaciskami:
Liczba styków przełącznych:
4
Liczba styków zwiernych:
0
Liczba styków rozwiernych:
0
Głębokość:
21 mm
Wysokość:
36 mm
Szerokość:
28 mm
Prąd znamionowy:
5 A
Zamów
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
oddziałów: 1
Piaseczno, Jana Pawła II 62
Białystok,
ul. Handlowa 6C
oddziałów: 2
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
oddziałów: 1
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Kraków,
ul. Albatrosów 13
oddziałów: 7
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
oddziałów: 7
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
oddziałów: 2
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
oddziałów: 5
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
oddziałów: 4
Lublin,
ul. Energetyków 15
oddziałów: 15
ELEKTRO-SPARK CENTRALA LUBLIN
ELEKTRO-SPARK O.BIAŁA PODLASKA
Biała Podlaska, Brzeska 162
ELEKTRO-SPARK O. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Ostrowiec Świętokrzyski, Zagłoby 30
ELEKTRO-SPARK O. ŚWIEBODZICE
Świebodzice, Wałbrzyska 38 (budynek E)
ELEKTRO-SPARK O. SZCZECIN
Police, Słowackiego Juliusza 2
Szówsko, Książąt Czartoryskich 30
ELEKTRO-SPARK - LUPR - Zemborzycka
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
oddziałów: 3
Lemar Electric Sp. z o.o.
Lemar Electric sp. z o.o. Kielce
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Chodzież,
ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Grudzińskich 19
Elektro Dom Sklep Chodzież
CHODZIEŻ, ul. Żeromskiego 14
Elektro Dom Hurtownia Wągrowiec
WĄGROWIEC, ul. Kolejowa 21
Elektro Dom Hurtownia Piła
Elektro Dom Salon Oświetlenia Poznań
POZNAŃ, ul. Obornicka 229
Elektro Dom Salon Oświetlenia Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, ul. Fordońska 40
Elektro Dom Hurtownia Oborniki
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 4
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A
ELEKTRYK STAROGARD GDAŃSKI
STAROGARD GDAŃSKI, Norwida 1
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A