P1RE1NC10A030 Wyłącznik różnicowonadprądowy, 10kA. 2 moduły, 1P+N, typ A, charakterystyka C, 10A, 30mA
Informacja
Wartość
Dostawca
LOVATO Electric Sp. z o.o.
Symbol
P1RE1NC10A030
Kod GTIN (EAN)
Jednostka
sztuka
Cena katalogowa
Informacja
Wartość
Waga brutto:
205 g
Klasa ETIM:
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
Rodzaj charakterystyki wyłączania:
Bezzwłoczny
Stopień ochrony (IP):
IP20
Częstotliwość:
50/60 Hz
Czułość:
A
Charakterystyka wyzwalania:
C
Rodzaj napięcia:
AC
Temperatura otoczenia w warunkach pracy:
-25 - 60 °C
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego:
1 - 16 mm²
Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem:
nie
Montaż podtynkowy:
nie
Z blokadą:
Jednocześnie rozłączany biegun N:
tak
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009:
10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1:
10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp:
4 kV
Liczba biegunów (całkowita):
1
Liczba biegunów chronionych:
1
Szerokość wyrażona liczbą modułów:
2
Stopień zanieczyszczenia:
2
Kategoria przepięcia:
3
Znamionowy prąd różnicowy:
10 A
Napięcie znamionowe izolacji Ui:
400 V
Napięcie znamionowe:
230 V
Prąd znamionowy:
10 A
Głębokość wbudowania:
66 mm
Zamów
oddziałów: 1
oddziałów: 5
MEGA O/Nowy Sącz-Krakowska
oddziałów: 5
Biała Podlaska, Handlowa 1
Rzeszów,
ul. Podkarpacka 61
oddziałów: 4
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Sanok, ul. Lipińskiego 73
Rzeszów, ul. Podkarpacka 61
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
oddziałów: 1
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
Białystok,
ul. Handlowa 6C
oddziałów: 2
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
KABIS O/Połczyńska Warszawa
KABIS O/Grochowska Warszawa
KABIS O/Chełmska Warszawa
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Tarnów,
ul. Mościckiego 155
oddziałów: 4
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
oddziałów: 7
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kwidzyn
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Bydgoszcz
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Kościerzyna
Bychowo-Hel Hurtownia Elektryczna o/Grudziądz
Grudziądz, Droga Łąkowa 25
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Szaflary,
ul. Zakopiańska 18
oddziałów: 2
Szaflary, ul. Zakopiańska 18
Zakopane, ul. Szymony 25 a
Suwałki,
ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Kraków,
ul. Albatrosów 13
oddziałów: 7
Dynamik O/Kraków - Wydział projektowy
Dynamik O/Kraków - Produkcja rozdzielnic
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 32
Nowy Sącz, Grunwaldzka 243
Nowy Targ, Al.Tysiąclecia 97
Przemysl, Konopnickiej 25
Staszów, ul.Tadeusza Kościuszki 2
Sandomierz, Kwiatkowskiego 75
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
Piaseczno, Jana Pawła II 62
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
oddziałów: 3
Lemar Electric Sp. z o.o.
Lemar Electric sp. z o.o. Kielce
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
Bielsko-Biała,
ul. Legionów 93
oddziałów: 3
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
KARO ELEKTRO PLUS O/Kraków
Kraków, Klimeckiego 14, Pawilon D
oddziałów: 15
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A