Ex9LE 30mA 3PN 40A Blok różn. dla Ex9B, 3+Nbiegun, In=40A, IΔn=30mA
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NOARK Electric Sp. z o.o. |
| Symbol | 100570 |
| Kod GTIN (EAN) | 8592765005717 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 275,90 zł (224,31 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 73,94 zł / szt. (60,11 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 200 g |
| Klasa ETIM: | Blok różnicowoprądowy |
| Prąd znamionowy: | 40 A |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui: | 500 V |
| Liczba biegunów: | 3 |
| Nastawa zwłoki czasowej: | nie |
| Maksymalna zwłoka czasowa: | 0 ms |
| Czułość: | AC |
| Stopień zanieczyszczenia: | 2 |
| Straty mocy: | 18,3 W |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 1 - 35 mm² |
| Z blokadą: | nie |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy: | -25 - 40 °C |
| Znamionowy prąd różnicowy regulowany: | nie |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem: | nie |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
Dynamik O/Kraków
Kraków, Albatrosów 13
Kraków, Albatrosów 13
Dystans:
1 sztuka
73,94 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
NOARK Electric Europe s.r.o.
Sezemická 2757/2, 193 00 Prague 9, Czechy
tel: +420226203122 mail: technicalsupport@noark-electric.com
www: noark-electric.eu
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-01-19 00:03:31 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |