Qoltec Kabel USB 3.1 typ C męski | USB 3.0 A żeński | 0.5m
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 50486 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878504865 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 15,07 zł (12,25 zł + 23% VAT) |
Opis
Szybki transfer, bezpieczne ładowanie, wszechstronne zastosowanie w jednym kablu
Szybki transfer danych do 5Gb/s
Kabel USB Typ C męski / USB Typ A żeński o długości 0.5 m umożliwia szybki transfer danych z prędkością do 5 Gb/s. Obsługuje natężenie prądu do 3 A, dzięki czemu nadaje się także do ładowania urządzeń mobilnych. Elastyczna konstrukcja ze średnicą załamania kabla 45–60 mm zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Dodatkowym atutem jest obsługa standardu MHL, pozwalająca na przesył obrazu i dźwięku na większe ekrany.
Idealny do urządzeń mobilnych i PC
Wygodne połączenie pendrive’a, myszki, klawiatury i innych akcesoriów
Ten praktyczny kabel adapter pozwala podłączyć klasyczne urządzenia USB-A do sprzętu wyposażonego w złącze USB-C. Dzięki obsłudze OTG (On-The-Go) działa bez dodatkowych sterowników – wystarczy wpiąć i korzystać. Sprawdzi się przy podłączaniu pendrive’ów, klawiatur, myszy, padów, dysków zewnętrznych czy czytników kart pamięci do smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów PC. Obsługa standardu MHL umożliwia dodatkowo przesyłanie obrazu i dźwięku w jakości HD z telefonu lub tabletu na telewizor, monitor czy projektor, co czyni kabel idealnym rozwiązaniem do filmów, prezentacji i gier.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas kabli objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | USB 3.1 typ C męski / USB 3.0 typ A żeński |
| Standard | USB 3.0 |
| Przepustowość | 5G |
| Natężenie | 3 A |
| Przeznaczenie | tablet, smartfon, laptop, PC |
| Średnica załamania kabla | 45-60 mm |
| Informacje dodatkowe | - Obsługa standardu MHL |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 0.5 m |
| Temperatura pracy | -20℃~50℃ |
| Opakowanie | Polybag |
| Zawartość opakowania | 1 x Kabel USB-A/USB-C |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 170 |
| Wysokość opakowania [mm] | 260 |
| Szerokość opakowania [mm] | 15 |
| Waga netto [kg] | 0.0240 |
| Waga brutto [kg] | 0.0330 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 24 g |
| Waga brutto: | 33 g |
| Klasa ETIM: | Przewód połączeniowy |