Qoltec Kabel USB 3.1 typ C męski | USB 3.0 A męski | 1m
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 50500 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878505008 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 15,07 zł (12,25 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Szybki transfer, bezpieczne ładowanie, wszechstronne zastosowanie w jednym kablu
Szybki transfer danych
Wysokiej jakości kabel USB 3.1 Typ C męski / USB A męski o długości 1 m to niezawodne rozwiązanie do podłączania urządzeń mobilnych i komputerowych. Dzięki obsłudze najnowszego standardu USB 3.1 (wstecznie zgodnego z USB 2.0 i starszymi) zapewnia stabilne ładowanie oraz sprawny transfer danych między laptopami, komputerami, kamerami, ładowarkami czy innymi akcesoriami. Nowoczesne złącze USB Typ C oferuje większą szybkość przesyłania danych oraz wygodę codziennego użytkowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas kabli objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | USB 3.1 typ C męski / USB 3.0 typ A męski |
| Standard | USB 3.0 |
| Przepustowość | 5G |
| Natężenie | 3 A |
| Przeznaczenie | tablet, smartfon, laptop, PC |
| Średnica załamania kabla | 45-60 mm |
| Długość kabla | 1 m |
| Temperatura pracy | -20-~60℃ |
| Opakowanie | Polybag |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 200 |
| Wysokość opakowania [mm] | 200 |
| Szerokość opakowania [mm] | 10 |
| Waga netto [kg] | 0.0360 |
| Waga brutto [kg] | 0.0440 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 36 g |
| Waga brutto: | 44 g |
| Klasa ETIM: | Przewód połączeniowy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje