Qoltec Hub Adapter USB-C 3.1 5w1 | 4x USB 3.0 | micro USB
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 50502 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878505022 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 46,64 zł (37,92 zł + 23% VAT) |
Opis
Osiągnij pełnię swojego potencjału
Szukasz rozwiązania, które pozwoli na rozszerzenie możliwości Twojego laptopa lub komputera? Dobrze trafiłeś. Z hubem USB-C 4xUSB micro USB uzyskasz dodatkowe porty USB niezbędne do połączenia kilku urządzeń na raz. Myszka, pendrive, dysk zewnętrzny i smartfon to tylko niektóre z nich.
Zwiększ swoją elastyczność
Prezentowany model hub USB-C pozwala m. in. na szybkie i stabilne przenoszenie plików miedzy komputerem lub laptopem a różnego rodzaju nośnikami takimi jak smartfony, pendrive, dyski itp. w zależności od potrzeb i możliwości technicznych.
Gniazda USB i micro USB – umożliwiają transfer plików pomiędzy połączonymi urządzeniami z szybkością 5 Gb/s. Do niektórych z nich konieczny jest odpowiedni kabel a inne włożysz bezpośrednio do portu.
Twoje mobilne centrum połączeń
Kompaktowy rozmiar i lekka konstrukcja sprawiają, że hub USB-C 3.1 na USB i micro USB jest idealnym towarzyszem podróży. Możesz go łatwo schować do torby lub plecaka i mieć pewność, że zawsze masz dostęp do potrzebnych portów. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na spotkaniu czy w podróży służbowej to niewielkich rozmiarów urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów w ich codziennej pracy.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Każdy z oferowanych przez nas hubów objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu. Dla Ciebie ważna jest jakość, dla nas ważny jesteś Ty.
| Producent | Qoltec |
| Typ | USB 3.0 typ C męski / 4 x USB A żeński + micro USB żeński |
| Standard | USB 3.1 |
| Przeznaczenie | tablet, laptop, smartfon, PC |
| Przepustowość | 5Gb/s |
| Średnica załamania kabla | 45 - 60 mm |
| Informacje dodatkowe | - Kompatybilność z Win XP, 7, 8, 10, Vista, Linux, Mac OS, Android - Kompatybilność z Macbook i iPod - Niklowany kabel |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Temperatura pracy | 0℃ ~ 45℃ |
| Długość kabla | ~0.295m |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 72 x 41 x 10 mm |
| Opakowanie | Polybag |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 210 |
| Szerokość opakowania [mm] | 15 |
| Wysokość opakowania [mm] | 260 |
| Waga netto [kg] | 0.0340 |
| Waga brutto [kg] | 0.0460 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 34 g |
| Waga brutto: | 46 g |
| Klasa ETIM: | Przewód połączeniowy |