Qoltec Adapter HDMI A męski | HDMI A żeński | kątowy | obrotowy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 50516 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878505169 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 14,00 zł (11,38 zł + 23% VAT) |
Opis
Zwiększ zasięg swoich możliwości
Obrotowy adapter HDMI 180° – maksymalna wygoda i funkcjonalność
Nowoczesny adapter HDMI marki Qoltec to praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort korzystania z urządzeń multimedialnych. Dzięki obrotowej konstrukcji 180° z łatwością dopasujesz kąt podłączenia do każdego miejsca – nawet w trudno dostępnych przestrzeniach za telewizorem czy monitorem.To rozwiązanie:
- chroni porty przed uszkodzeniem
- ułatwia organizację przewodów
- sprawdza się w ciasnych przestrzeniach
Funkcjonalność zawsze pod ręką
Zaawansowane technologie HDMI, Szeroka kompatybilność, Doskonała jakość obrazu i dźwięku
Odkryj nowe możliwości dzięki adapterowi Qoltec, który dodatkowo oferuje:
- maksymalną rozdzielczość 4K Ultra HD (60Hz) – to gwarancja dobrej jakości obrazu,
- dźwięk 8-kanałowy LPCM/192 kHz/24-bit – zgodny z Dolby True HD oraz DTS-HD Master Audio zapewniającymi bezstratną jakość dźwięku,
- maksymalna częstotliwość odświeżania 240 Hz - to komfort oglądania,
- technologie: ACE (system informowania telewizora) oraz ARC (zwrotny kanał audio),
- obsługę kanału Ethernet,
- przepustowość 18Gb/s,
- obrotową wtyczkę - pozwalającą na wpięcie kabla w trudno dostępne miejsca,
- lista poleceń CEC – pozwala na wzajemne sterowanie urządzeniami,
- powiązania między multimediami –połączysz ze sobą urządzenia takie jak: telewizor, komputer, laptop, projektor, kino domowe, czy konsolę do gier,
- obsługę formatów: 3D, płyt Blu-ray, DVD audio, Super audio CD,
- pozłacane styki,
- interfejs Plug&Play - to gwarancja natychmiastowej pracy adaptera bez instalacji dodatkowego oprogramowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objety 24-miesięczą gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas adaptery objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | HDMI A męski / HDMI A żeński |
| Standard | HDMI v2.0 |
| Przepustowość | 18 Gb/s |
| Rozdzielczość | max. 4K |
| Częstotliwość odświeżania | max. 240 Hz |
| Przestrzeń kolorów | SMPTE 170M, ITU-R BT.601, ITU-R BT.709, sRGB, xvYCC, sYCC601, AdobeYCC601, Adobe RGB (1998), ITU-R BT.2020 |
| Przeznaczenie | laptop, PC |
| Format kolorów | RGB, Y′CBCR 4:4:4, Y′CBCR 4:2:2, Y′CBCR 4:2:0 |
| Głębia kolorów | 48 bit/px |
| Maksymalna ilość kanałów audio | 8 |
| Informacje dodatkowe | Pozłacane styki |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy | -15°C ~ 55℃ |
| Wymiary | Na płasko : 60mm (+ wtyk HDMI 10mm) x 20 x 10 mm Kąt 90º : 30 x 20 x 40 |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 60mm x 20 x 10 mm |
| Opakowanie | Polybag |
| Zawartość opakowania | 1 x Adapter HDMI |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 115 |
| Wysokość opakowania [mm] | 190 |
| Szerokość opakowania [mm] | 20 |
| Waga netto [kg] | 0.0120 |
| Waga brutto [kg] | 0.0170 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 12 g |
| Waga brutto: | 17 g |
| Klasa ETIM: | Przewód połączeniowy |