Qoltec Jednofazowy elektroniczny licznik prądu | miernik zużycia energii | 230V | 5(60)A | LCD
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 50924 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878509242 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 75,17 zł (61,11 zł + 23% VAT) |
Opis
Inwestycja w oszczędność i kontrolę zużycia energii

Stała impulsowania 1600imp/kWh, Pomiar bezpośredni: 5(60)A
Licznik elektroniczny poboru prądu pozwala na bieżąco monitorować poziom zużycia energii elektrycznej przez odbiorniki jednofazowe zasilane prądem przemiennym 230V o częstotliwości 50Hz. Urządzenie posiada wskaźnik LED, który sygnalizuje o poborze energii, dioda miga z częstotliwością, która jest zależna od pobieranej energii ze stałą impulsowania 1600imp/kWh. Wyświetlacz LCD, wskazuje wartość pobranej energii przeliczonej na podstawie liczby impulsów. Dodatkowym atutem produktu jest bardzo łatwa obsługa i niewielki rozmiar, który z pewnością ułatwi instalację urządzenia.
Wygodne i precyzyjne monitorowanie

Jednofazowy, jednokierunkowy, wyświetlacz LCD, klasa dokładności 1.0
Licznik zużycia prądu marki Qoltec może być stosowany w instalacjach domowych jak i w zakładach przemysłowych oraz dowolnym innym obiekcie.
Cechy produktu :
- Jednofazowy,
- Jednokierunkowy, zlicza energię bez względu na kierunek jej przepływu,
- Standardowy montaż urządzenia,
- Pomiar zużycia energii wyświetlany w kWh,
- Posiada wyświetlacz LCD 6+1, do monitorowania pomiarów,
- Pomiar bezpośredni to 5(60)A,
- Zgodny z normami IEC 62053-21 i DIN EN50022,
- Klasa dokładności 1.0,
- Prąd bazowy wynosi 5A, prąd maksymalny ma wartość 60A,
- Przezroczysta osłona zacisków dla bezpieczeństwa użytkowania,
- Wskaźnik LED sygnalizujący pobór energii (impulsy),
- Nie posiada certyfikatu MID
Pełna kontrola energii tam, gdzie jej potrzebujesz
Uniwersalny licznik energii, który sprawdzi się w wielu środowiskach
Dzięki precyzyjnemu pomiarowi pozwala świadomie zarządzać zużyciem prądu i optymalizować koszty. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań licznik stanowi praktyczne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i profesjonalistów, którzy chcą mieć realny wpływ na zużycie energii.
- Domy i mieszkania – kontrola zużycia energii oraz podliczniki
- Warsztaty i garaże – monitoring pracy urządzeń
- Małe instalacje przemysłowe – analiza kosztów energii
- Monitoring urządzeń – pomiar poboru konkretnych odbiorników
- Systemy fotowoltaiczne – pomocniczy pomiar energii
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | Jednofazowy |
| Dokładność | Klasa 1.0 |
| Napięcie znamionowe | AC 220V-240V |
| Prąd znamionowy | 5(60)A |
| Prąd rozruchowy | 0.4%Ib |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Wyświetlacz | LCD |
| Sygnalizacja | Dioda LED |
| Informacje dodatkowe | Miejsce połączenia : dół |
| Kolor | Biały, niebieski |
| Temperatura pracy | -25˚C ~ +70˚C |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 111 x 58 x 158 mm |
| Opakowanie | Pudełko |
| Zawartość opakowania | 1 x Licznik energii 1 x Instrukcja obsługi |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 60 |
| Szerokość opakowania [mm] | 115 |
| Wysokość opakowania [mm] | 165 |
| Waga netto [kg] | 0.350 |
| Waga brutto [kg] | 0.390 |
| Certyfikat | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-07 02:30:15 |
| Pliki do pobrania: |
|