Qoltec Ładowarka Super Fast Power Delivery 96W | USB-C 3.0 | 5-20V | 3-4.8A | Laptop | Mcbook | Smartfon
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 51783 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878517834 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 99,02 zł (80,50 zł + 23% VAT) |
Opis
Ultraszybkie ładowanie i precyzyjne dopasowanie parametrów ładowania

Automatycznie dopasowuje napięcie i natężenie prądu do potrzeb podłączonego urządzenia
Ładowarka Super Quick PD to ultraszybka, zaawansowana i wszechstronna ładowarka marki Qoltec. Może naładować twoje urządzenie aż do 4 razy szybciej niż standardowa ładowarka, bateria osiąga w 30 minut do około 60%. Precyzyjnie dostosowuje maksymalne napięcie i natężenie przesyłanego prądu do wymagań baterii podłączonego urządzenia. Dzięki temu możesz wykorzystywać tylko jedną ładowarkę do różnych typów sprzętów.
Uniwersalny Wtyk USB typ C - szybki, wszechstronny i łatwy w użyciu

Power Delivery i USB-C – nowoczesny standard ładowania
Technologia POWER DELIVERY wykorzystuje standard USB-C. To ultra uniwersalny port, obsługuje najnowsze standardy i technologie USB. Ładowarkę za pomocą odpowiedniego kabla można podłączyć do dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet, laptop, słuchawki BT itp. Standard USB - C to nieduży 24-PINOWY symetryczny wtyk - gwarancja prawidłowego podłączenia jak i szybkiego ładowania.
Wygoda użytkowania każdego dnia

Solidna i stylowa – idealna na co dzień i w podróży
Wykonana z dbałością o każdy detal, ładowarka łączy trwałość z nowoczesnym designem. Solidna konstrukcja zapewnia odporność na codzienne użytkowanie, a przemyślana budowa gwarantuje stabilne i bezpieczne podłączenie urządzeń. Uniwersalny kolor oraz estetyczne wykończenie sprawiają, że doskonale komponuje się z różnymi sprzętami – zarówno w domu, jak i w biurze.
Uniwersalne rozwiązanie dla wielu urządzeń
Zastosowanie jednej ładowarki do wielu urządzeń to praktyczne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć liczbę akcesoriów, uporządkować przestrzeń oraz zmniejszyć ilość elektroodpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko.
Zaprojektowana specjalnie z myślą o twoim bezpieczeństwie
Pełne bezpieczeństwo użytkowania
Ładowarka wyposażona w wiele funkcji prewencyjnych, aby chronić Twoje urządzenie i Ciebie. Zastosowane zaawansowane układy elektroniczne stale monitorują parametry pracy, reagując natychmiast w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Dzięki temu proces ładowania przebiega stabilnie, bez ryzyka uszkodzenia baterii czy samego sprzętu. Posiada zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przed przegrzaniem i zwarciem. Zbudowana z wysokiej jakości materiałów zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 96W |
| Moc maksymalna | USB-C : 96W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5-20V |
| Zakres napięć | USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/4.8A |
| Natężenie wyjściowe | 3-4.8A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Przeznaczenie | Ładowanie i zasilanie urządzeń |
| Gniazdo | USB-C PD |
| Długość kabla | Brak |
| Zabezpieczenia | - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - przed zwarciem w obwodzie zasilacza, - przed przegrzaniem. |
| Zastosowanie | Smartfon Laptop Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Przenośna konsola do gier Smartwatch |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 25 x 95 x 75 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Ładowarka Super Quick PD 1 x Instrukcja Obsługi 1 x Karta gwarancji |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 35 |
| Szerokość opakowania [mm] | 105 |
| Wysokość opakowania [mm] | 200 |
| Waga netto [kg] | 0.265 |
| Waga brutto [kg] | 0.295 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-07 02:30:29 |
| Pliki do pobrania: |
|