Qoltec Ładowarka sieciowa GaN Super Fast 65W | USB-C PD PPS | 5-20V | 3-3.25A | Laptop | MacBook | Smartfon | wysuwany kabel
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 51784 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878517841 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 122,69 zł (99,75 zł + 23% VAT) |
Opis
Precyzyjne dostosowanie parametrów ładowania - GaN + Power delivery
Szybkie, efektywne i energooszczędne ładowanie dzięki nowoczesnemu materiałowi azotku galu
Ładowarka Qoltec wykorzystuje zaawansowaną technologię GaN (azotek galu) — nowoczesny materiał półprzewodnikowy, który znacząco przewyższa tradycyjny krzem pod względem efektywności energetycznej. Dzięki temu urządzenie dostarcza maksymalną moc ładowania w krótszym czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu strat energii i emisji ciepła. Dodatkowo wspiera standard USB-C Power Delivery, który zapewnia szybkie i precyzyjne ładowanie urządzeń zgodnie z ich wymaganiami. Może naładować baterię już w 30 minut do około 60%. Podsumowując oznacza to szybsze ładowanie, większą efektywność i niższe zużycie prądu.
Inteligentna moc i pełne bezpieczeństwo każdego ładowania

Wydajność i bezpieczeństwo dzięki inteligentnemu dopasowaniu mocy
Ładowarki Qoltec GaN to gwarancja stabilnego i bezpiecznego użytkowania. Dzięki inteligentnemu systemowi rozpoznawania urządzeń automatycznie dopasowują moc ładowania do ich potrzeb, eliminując ryzyko przegrzania, przeciążenia czy przeładowania baterii. Dodatkowo, starannie dobrane komponenty i wysoka jakość wykonania przekładają się na długą żywotność ładowarki i jej wyjątkowo niską awaryjność — niezależnie od intensywności codziennego użytkowania.
Technologia PPS – jeszcze szybsze i dokładniejsze ładowanie
Obsługa PPS (Programmable Power Supply) pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne dopasowanie napięcia do urządzenia, co zwiększa efektywność ładowania i chroni baterię.
- Dynamiczne dopasowanie napięcia (5V–20V)
- Większa wydajność i mniejsze straty energii
- Optymalna ochrona baterii
Ładuj swoje urządzenia w rekordowym czasie - Odkryj zalety i możliwości technologii GaN

Jedna ładowarka do Smarthona, Laptopa, MacBooka – pełna kompatybilność, inteligentny podział mocy między urządzenia
Ładowarka została wyposażona w dodatkowe porty, dzięki czemu możesz zasilać więcej niż jedno urządzenie w tym samym czasie – bez utraty wydajności. Dzięki kompaktowej i lekkiej obudowie możesz mieć ją zawsze przy sobie. Zajmuje mniej miejsca niż standardowe ładowarki, dlatego z łatwością zmieścisz ją w torbie, plecaku czy kieszeni. Doskonale sprawdzi się w domu, w pracy, a także w podróży — jako ładowarka do smartfona, smartwatcha, laptopa, słuchawek bezprzewodowych i wielu innych urządzeń.
Starannie wykonana, solidna obudowa gwarantuje trwałość i niezawodność

Elegancja i funkcjonalność - lekka i solidna konstrukcja
Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i estetyce. Starannie wykonana, trwała obudowa zapewniają wygodę codziennego użytkowania, niezależnie od miejsca. Minimalistyczny design i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że świetnie komponuje się z każdym wnętrzem i sprzętem. Co więcej, jedno urządzenie do ładowania wielu różnych sprzętów to nie tylko oszczędność miejsca i pieniędzy, ale też krok w stronę bardziej ekologicznego stylu życia.
Wysuwany kabel USB-C – wygoda bez dodatkowych przewodów
Wbudowany, wysuwany kabel USB-C eliminuje konieczność noszenia dodatkowych przewodów. To praktyczne rozwiązanie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Płaska konstrukcja kabla zwiększa jego trwałość oraz odporność na plątanie, a długość 70 cm zapewnia wygodne użytkowanie w różnych sytuacjach.
- Wbudowany, wysuwany kabel – zawsze pod ręką
- Płaski przewód – większa trwałość i mniej splątania
- Długość 70 cm – komfortowe podłączenie urządzeń
Zaufanie potwierdzone gwarancją

Gwarancja Jakości - Długotrwała Moc, Niezawodna Wydajność
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Rodzaj | GaN |
| Moc maksymalna | USB-C : 65W USB-A : 18W Kabel USB-C : 65W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5-20V |
| Zakres napięć | USB-C : 5V~3A, 9V~3A, 12V~3A, 15V~3A, 20V~3.25A USB-A : 5V ⎓ 3A, 9V ⎓ 2A, 12V ⎓ 1.5A Kabel USB-C + USB-C: 45W + 20W Kabel USB-C + USB-A: 45W + 15W |
| Natężenie wyjściowe | 3-4.5A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Przeznaczenie | Ładowanie |
| Kompatybilność | Laptop Tablet Smartfon Iphone MacBook |
| Gniazdo | 1 x USB-C PD PPS/ 1 x USB-A |
| Długość kabla | 0.70m |
| Zabezpieczenia | - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - przed zwarciem w obwodzie zasilacza, - przed przegrzaniem. |
| Zastosowanie | Smartfon Laptop Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Przenośna konsola do gier Smartwatch |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 60 x 50 x 50 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Ładowarka sieciowa 65W GaN 1 x Karta gwarancji |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 60 |
| Szerokość opakowania [mm] | 57 |
| Wysokość opakowania [mm] | 145 |
| Waga netto [kg] | 0.143 |
| Waga brutto [kg] | 0.163 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-07 02:30:33 |
| Pliki do pobrania: |
|