Qoltec Ładowarka sieciowa 35W GaN | 5-20V | 1.5-3A | 1 x USB-C PD | 1 x USB QC 3.0 | Biała
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 51824 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878518244 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 45,20 zł (36,75 zł + 23% VAT) |
Opis
Czym jest technologia Gan ?

Szybkie, efektywne i energooszczędne ładowanie dzięki nowoczesnemu materiałowi azotku galu
Ładowarka marki Qoltec została wyposażona w najnowocześniejszą technologię ładowania GaN polegającą na zastosowaniu nowego materiału półprzewodnikowego azotku galu. W zależności od rodzaju ładowanego urządzenia ładowarka dobiera odpowiednie napięcie i natężenie w zależności od parametrów baterii, chroniąc ją przed przegrzaniem.
Dostarcza urządzeniom mobilnym maksymalną moc w wyjątkowo krótkim czasie i jest znacznie efektywniejsza i wydajniejsza energetycznie od tradycyjnych krzemowych ładowarek, generując zdecydowanie mniej ciepła. Co oznacza, że koszty zużycia energii elektrycznej w czasie ładowania będą o wiele niższe.
POWER DELIVERY czyli Precyzyjne dostosowanie parametrów ładowania

Szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie z precyzyjnym dostosowaniem mocy i wsparciem dla USB-C PD oraz Qualcomm Quick Charge 3.0
Nasza ładowarka może ładować 2 urządzenia jednocześnie, precyzyjnie ustawiając maksymalne napięcie i natężenie, dostosowując do parametrów baterii podłączonego sprzętu. To wyjątkowo funkcjonalne urządzenie może naładować baterię już w 30 minut do około 60%. Ładowarka obsługuje standard USB typ C POWER DELIVERY i posiada gniazdo USB A zgodne z technologią Qualcomm Quick Charge 3.0.
Ładuj swoje urządzenia w rekordowym czasie - Odkryj zalety i możliwości technologii GaN
Idealna do codziennego użytku i podróży - waży mniej niż 100 gram
Ultraszybka i energooszczędna ładowarka z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto ceni sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki niewielkiej, lekkiej obudowie możesz zawsze mieć ją przy sobie.
Ponadto ładowarka jest mniejsza i lżejsza od standardowych ładowarek - waży mniej niż 100 gram. Możesz wygodnie korzystać w domu, w pracy, co więcej bez problemu może towarzyszyć Ci w każdej podróży jako ładowarka do smartfona, smartwatcha, laptopa, bezprzewodowych słuchawek i wielu innych urządzeń.
Ultranowoczesny design

Elegancja i funkcjonalność - lekka i solidna konstrukcja
Wykonana z dbałością o każdy szczegół. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja i niewielkie kompaktowe wymiary, które są niewątpliwie jedną z największych zalet produktu, gwarantują wygodę i komfort użytkowania, a uniwersalny kolor i ultranowoczesny design dodatkowo zwiększają atrakcyjność ładowarki. Warto dodać, że zastosowanie jednej ładowarki do kilku urządzeń pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze i miejsce, ale również pozwoli zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na środowisko.
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Wydajne i bezpieczne ładowarki z inteligentnym dopasowaniem mocy i wysoką jakością materiałów
Ładowarki marki Qoltec GaN ULTRA są nie tylko wydajne, kompaktowe i szybkie, ale i bezpieczne, cechują się zdecydowanie mniejszą awaryjnością, nie przegrzewają się i nie przeładują baterii - zawsze dostosowują się do potrzeb podłączonego urządzenia. Dodatkowo wysoka jakość materiałów zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Gwarancja Jakości - Długotrwała Moc, Niezawodna Wydajność
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Rodzaj | GaN |
| Moc | 35W |
| Moc maksymalna | USB-C : 35W USB-A : 30W USB-A + USB-C : 18W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5-20V |
| Zakres napięć | USB-C : 5V~3A, 9V~3A, 12V~2.9A, 15V~2.33A, 20V~1.75A USB-A : 5V~3A, 9V~2A, 10V~2.25A, 12V~2.5A, 20V~1.5A |
| Natężenie wyjściowe | 1.5-3A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Przeznaczenie | Przesył danych, ładowanie |
| Gniazdo | 1 x USB typ C PD | 1x USB QC 3.0 |
| Zabezpieczenia | - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - przed zwarciem w obwodzie zasilacza, - przed przegrzaniem. |
| Zastosowanie | Smartfon Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Smartwatch |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 40 x 80 x 30 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Ładowarka sieciowa 35W GaN 1 x Karta gwarancji |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 130 |
| Szerokość opakowania [mm] | 80 |
| Wysokość opakowania [mm] | 35 |
| Waga netto [kg] | 0.046 |
| Waga brutto [kg] | 0.076 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 46 g |
| Waga brutto: | 76 g |
| Klasa ETIM: | Zasilacz sieciowy (urządzenia elektroniki użytkowej) |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
NTEC Sp. z o.o.
Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice, Polska
tel: 326007989 mail: info@qoltec.com
www: ntec.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-10-25 02:25:08 |
| Pliki do pobrania: |
|