Qoltec Ładowarka Super Quick PD | USB-C | 20W | 5-12V | 1.67-3A | Biała
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 52375 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878523750 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 31,32 zł (25,46 zł + 23% VAT) |
Opis
Ultraszybkie ładowanie i precyzyjne dopasowanie parametrów ładowania

Automatycznie dopasowuje napięcie i natężenie prądu do potrzeb podłączonego urządzenia
Ładowarka Super Quick PD to ultraszybka, zaawansowana i wszechstronna ładowarka marki Qoltec. Może naładować twoje urządzenie aż do 4 razy szybciej niż standardowa ładowarka, bateria osiąga w 30 minut do około 60%. Precyzyjnie dostosowuje maksymalne napięcie i natężenie przesyłanego prądu do wymagań baterii podłączonego urządzenia. Dzięki temu możesz wykorzystywać tylko jedną ładowarkę do różnych typów sprzętów.
Uniwersalny Wtyk USB typ C - szybki, wszechstronny i łatwy w użyciu

Power Delivery i USB-C – nowoczesny standard ładowania
Technologia POWER DELIVERY wykorzystuje standard USB-C. To ultra uniwersalny port, obsługuje najnowsze standardy i technologie USB. Ładowarkę za pomocą odpowiedniego kabla można podłączyć do dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet, laptop, słuchawki BT itp. Standard USB - C to nieduży 24-PINOWY symetryczny wtyk - gwarancja prawidłowego podłączenia jak i szybkiego ładowania.
Elegancka i kompaktowa

Kompaktowa i stylowa – idealna na co dzień i w podróży
Wykonana z dbałością o każdy szczegół. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja i niewielkie kompaktowe wymiary, które są niewątpliwie jedną z największych zalet produktu, gwarantują wygodę i komfort użytkowania, a uniwersalny kolor i ultranowoczesny design dodatkowo zwiększają atrakcyjność ładowarki. Warto dodać, że zastosowanie jednej ładowarki do kilku urządzeń pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze i miejsce, ale również pozwoli zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na środowisko.
Zaprojektowana specjalnie z myślą o twoim bezpieczeństwie

Pełne bezpieczeństwo użytkowania
Ładowarka wyposażona w wiele funkcji prewencyjnych, aby chronić Twoje urządzenie i Ciebie. Zastosowane zaawansowane układy elektroniczne stale monitorują parametry pracy, reagując natychmiast w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Dzięki temu proces ładowania przebiega stabilnie, bez ryzyka uszkodzenia baterii czy samego sprzętu. Posiada zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przed przegrzaniem i zwarciem. Zbudowana z wysokiej jakości materiałów zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Produkt objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20W |
| Moc maksymalna | USB-C : 20W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5-12V |
| Zakres napięć | USB-C : 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
| Natężenie wyjściowe | 1.67-3A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Przeznaczenie | Przesył danych, ładowanie |
| Gniazdo | USB-C PD |
| Zabezpieczenia | - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - przed zwarciem w obwodzie zasilacza, - przed przegrzaniem. |
| Zastosowanie | Smartfon Laptop Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Przenośna konsola do gier Smartwatch |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 80 x 42 x 27 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Ładowarka Super Quick PD |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 33 |
| Szerokość opakowania [mm] | 79 |
| Wysokość opakowania [mm] | 145 |
| Waga netto [kg] | 0.022 |
| Waga brutto [kg] | 0.045 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 22 g |
| Waga brutto: | 45 g |
| Klasa ETIM: | Zasilacz sieciowy (urządzenia elektroniki użytkowej) |
Zamów
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
NTEC Sp. z o.o.
Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice, Polska
tel: 326007989 mail: info@qoltec.com
www: ntec.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-07-02 02:25:06 |
| Pliki do pobrania: |
|