Qoltec Ładowarka Super Quick PD |1xUSB-C | 1xUSB | 65W | 5-20V | 1.5-3.25A | Laptop | Smartfon | Czarna
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 52380 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878523804 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 123,18 zł (100,15 zł + 23% VAT) |
Opis
Ultraszybkie ładowanie i precyzyjne dopasowanie parametrów ładowania
Ładowarka Super Quick PD to ultraszybka, zaawansowana i wszechstronna ładowarka marki Qoltec. Może naładować twoje urządzenie aż do 4 razy szybciej niż standardowa ładowarka, bateria osiąga w 30 minut do około 60%. Precyzyjnie dostosowuje maksymalne napięcie i natężenie przesyłanego prądu do wymagań baterii podłączonego urządzenia. Dzięki temu możesz wykorzystywać tylko jedną ładowarkę do różnych typów sprzętów. Możesz wygodnie korzystać w domu, w pracy lub w podróży i zasilać smartfon, tablet i inne urządzenia mobilne.
Uniwersalny Wtyk USB typ C - szybki, wszechstronny i łatwy w użyciu
Technologia POWER DELIVERY wykorzystuje standard USB-C. To ultra uniwersalny port, obsługuje najnowsze standardy i technologie USB. Ładowarkę za pomocą odpowiedniego kabla można podłączyć do dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet, laptop, słuchawki BT itp.
Standard USB - C to nieduży 24-PINOWY symetryczny wtyk - gwarancja prawidłowego podłączenia jak i szybkiego ładowania.
Elegancka i kompaktowa
Wykonana z dbałością o każdy szczegół. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja i niewielkie kompaktowe wymiary, które są niewątpliwie jedną z największych zalet produktu, gwarantują wygodę i komfort użytkowania, a uniwersalny kolor i ultranowoczesny design dodatkowo zwiększają atrakcyjność ładowarki. Warto dodać, że zastosowanie jednej ładowarki do kilku urządzeń pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze i miejsce, ale również pozwoli zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na środowisko.
Zaprojektowana specjalnie z myślą o twoim bezpieczeństwie
Ładowarka wyposażona w wiele funkcji prewencyjnych, aby chronić Twoje urządzenie i Ciebie. Posiada zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przed przegrzaniem i zwarciem. Zbudowana z wysokiej jakości materiałów zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65W |
| Moc maksymalna | USB-C : 45W USB : 18W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5-20V |
| Zakres napięć | USB-C : 5V/3A , 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A USB-A : 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Natężenie wyjściowe | 1.5-3.25A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Gniazdo | 1 x USB-C PD | 1 x USB A |
| Zabezpieczenia | - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - zwarciem w obwodzie zasilania, - przed przegrzaniem. |
| Zastosowanie | Smartfon Laptop Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Przenośna konsola do gier Smartwatch |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 60 x 97 x 28 mm |
| Zawartość opakowania | 1 x Ładowarka Super Quick PD |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 34 |
| Szerokość opakowania [mm] | 88 |
| Wysokość opakowania [mm] | 175 |
| Waga netto [kg] | 0.103 |
| Waga brutto [kg] | 0.132 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 103 g |
| Waga brutto: | 132 g |
| Klasa ETIM: | Zasilacz sieciowy (urządzenia elektroniki użytkowej) |