Qoltec Konektor solarny | złącze MC4 |1000V | męskie + żeńskie |10 szt.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 52596 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878525969 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 36,81 zł (29,93 zł + 23% VAT) |
Opis
Bezpieczne i niezawodne połączenie między modułami PV
Konektory marki Qoltec służą do łączenia paneli PV w instalacjach fotowoltaicznych, przy pomocy odpowiednich przewodów solarnych, również dostępnych w naszej ofercie. Zestaw zawiera komplet złączy MC4 "+" i "-" wraz z pinami. Kompatybilne z przewodami solarnymi. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne połączenie elektryczne między modułami PV. Produkt przeznaczony do pracy z napięciem do 1000V.
Szybkie i bezpieczne łączenie paneli PV
Produkt cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, odpornością na wysokie temperatury i promieniowanie UV, a wysoka klasa szczelności potwierdza trwałość produktu i wodoodporność. Złącza gwarantują szczelne zaciśnięcie przewodu. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej odporności mechanicznej, złącza będą z pewnością służyć przez wiele lat.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | Złącze MC4 |
| Złącze | męskie/żeńskie |
| Napięcie znamionowe | 1000V |
| Prąd znamionowy | 30A |
| Połączenie | Wtyk |
| Przekrój kabla | 4mm², 6mm² |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Klasa odporności ogniowej | UL-94-V0 |
| Materiał | PC + miedź cynowana |
| Materiał izolacji | PC/PPO |
| Klasa | II |
| Test wytrzymałości | 1200V |
| Zastosowanie | Fotowoltaika |
| Zakres temperatur | -40˚C ~ +85˚C |
| Informacje dodatkowe | Odporny na promieniowanie UV Wodoodporność |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 92 x 16 x 16 mm |
| Opakowanie | Polybag |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 200 |
| Szerokość opakowania [mm] | 140 |
| Wysokość opakowania [mm] | 40 |
| Waga netto [kg] | 0.234 |
| Waga brutto [kg] | 0.235 |
| Certyfikat | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 234 g |
| Waga brutto: | 235 g |
| Klasa ETIM: | Element łączeniowy i mocujący do paneli fotowoltaicznych |