Qoltec Konektor solarny z bezpiecznikiem| złącze MC4 | 1000V | 20A
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | NTEC Sp. z o.o. |
| Symbol | 52597 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901878525976 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 39,61 zł (32,20 zł + 23% VAT) |
Opis
Bezpieczne i niezawodne połączenie między modułami PV
Konektory marki Qoltec służą do łączenia paneli PV w instalacjach fotowoltaicznych, przy pomocy odpowiednich przewodów solarnych, również dostępnych w naszej ofercie. Posiadają miejsce do zamontowania wkładki cylindrycznej topikowej 10x38. Wkładka 1000V w zestawie. Konektor zabezpiecza regulatory ładowania lub inwertery sieciowe przed wyładowaniami atmosferycznymi.
Wysoka jakość i solidne wykonanie
Produkt cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, odpornością na wysokie temperatury i promieniowanie UV, a wysoka klasa szczelności potwierdza trwałość produktu i wodoodporność. Złącza zostały wykonane z wysokiej jakości materiału PC.
Zaufanie potwierdzone gwarancją
Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
| Producent | Qoltec |
| Typ | Złącze MC4 |
| Bezpiecznik | Tak |
| Złącze | męskie/żeńskie |
| Napięcie znamionowe | 1000V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Połączenie | Wtyk |
| Przekrój kabla | 4mm², 6mm² |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Klasa odporności ogniowej | UL-94-V0 |
| Materiał | PC + miedź cynowana |
| Materiał izolacji | PC/PPO |
| Klasa | II |
| Test wytrzymałości | 1200V |
| Zastosowanie | Fotowoltaika |
| Temperatura pracy | -40˚C ~ +85˚C |
| Informacje dodatkowe | Odporna na promieniowanie UV Wodoodporny |
| Wymiary (G/D x Sz x W) | 132 x 20 x 20 mm |
| Opakowanie | Polybag |
| Głębokość / Długość opakowania [mm] | 140 |
| Szerokość opakowania [mm] | 25 |
| Wysokość opakowania [mm] | 25 |
| Waga netto [kg] | 0.022 |
| Waga brutto [kg] | 0.023 |
| Certyfikat | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 22 g |
| Waga brutto: | 23 g |
| Klasa ETIM: | Element łączeniowy i mocujący do paneli fotowoltaicznych |