Mx 161609 SGR Puszka aluminiowa
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2011320 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012196030835 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 889,04 zł (722,80 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Obudowa aluminiowa do mechaniki i automatyki.
Doskonałe właściwości mechaniczne i termiczne MX-serii sprawdzają się w ciężkich warunkach. Obudowy mogą być stosowane w przemyśle, w stoczniach i portach lub w sektorze rolnym.
Chronią instalacje elektryczną przed szkodliwymi warunkami. Wandaloodporność oraz odporność na wysokie i niskie temperatury pozwalają na stosowanie puszek w ciągach komunikacyjnych (tunele, drogi, linie kolejowe).
Stopień ochrony IP66 zapewnia ochronę przed wnikaniem kurzu i wody.
Aluminiowe obudowy są malowane proszkowo (RAL 7035) i są dostarczane z pokrywą, śrubami ze stali nierdzewnej, uszczelką i 2 lub 4 śrubami uziemiającymi.
Doskonałe właściwości mechaniczne i termiczne MX-serii sprawdzają się w ciężkich warunkach. Obudowy mogą być stosowane w przemyśle, w stoczniach i portach lub w sektorze rolnym.
Chronią instalacje elektryczną przed szkodliwymi warunkami. Wandaloodporność oraz odporność na wysokie i niskie temperatury pozwalają na stosowanie puszek w ciągach komunikacyjnych (tunele, drogi, linie kolejowe).
Stopień ochrony IP66 zapewnia ochronę przed wnikaniem kurzu i wody.
Aluminiowe obudowy są malowane proszkowo (RAL 7035) i są dostarczane z pokrywą, śrubami ze stali nierdzewnej, uszczelką i 2 lub 4 śrubami uziemiającymi.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 1,7 kg |
| Kraj pochodzenia | Indie |
| Klasa ETIM: | Szafa/obudowa pusta |
| Wysokość: | 90 mm |
| Szerokość: | 160 mm |
| Kolor: | Szary |
| Numer RAL: | 7 001 |
| Możliwość rozbudowy: | tak |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
| Z płytą montażową: | nie |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych: | tak |
| Do ochrony odgromowej: | nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 01:49:26 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |