Mx 060503 CR3 Puszka aluminiowa pow. może być malowana
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2011378 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012196622603 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 98,41 zł (80,01 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Obudowa aluminiowa do mechaniki i automatyki.
Dzięki swoim doskonałym właściwościom Mx-seria firmy OBO jest odpowiednia do ekstremalnych obciążeń w wielu różnych obszarach. Obudowy mogą być stosowane w przemyśle, w stoczniach i portach lub w sektorze rolnym.
Chronią instalację elektryczną w ekstremalnych warunkach. Wandaloodporność oraz odporność na wysokie i niskie temperatury pozwalają na stosowanie obudów w ciągach komunikacyjnych (tunele, drogi, linie kolejowe).
Dzięki stopniowi ochrony do IP 66 są optymalnie chronione przed wnikaniem wody. Aluminium jest oczywiście bezhalogenowe i odporne na UV. Uszczelnienie pokrywy jest wykonane z poliuteranu.
Obudowy aluminiowe są piaskowane i są dostarczane z pokrywą, śrubami ze stali nierdzewnej, uszczelką i 2 lub 4 śrubami uziemiającymi.
Powierzchnia zapewnia dobry kontakt przy zastosowaniu metalowych połączeń śrubowych.
Dzięki swoim doskonałym właściwościom Mx-seria firmy OBO jest odpowiednia do ekstremalnych obciążeń w wielu różnych obszarach. Obudowy mogą być stosowane w przemyśle, w stoczniach i portach lub w sektorze rolnym.
Chronią instalację elektryczną w ekstremalnych warunkach. Wandaloodporność oraz odporność na wysokie i niskie temperatury pozwalają na stosowanie obudów w ciągach komunikacyjnych (tunele, drogi, linie kolejowe).
Dzięki stopniowi ochrony do IP 66 są optymalnie chronione przed wnikaniem wody. Aluminium jest oczywiście bezhalogenowe i odporne na UV. Uszczelnienie pokrywy jest wykonane z poliuteranu.
Obudowy aluminiowe są piaskowane i są dostarczane z pokrywą, śrubami ze stali nierdzewnej, uszczelką i 2 lub 4 śrubami uziemiającymi.
Powierzchnia zapewnia dobry kontakt przy zastosowaniu metalowych połączeń śrubowych.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 192 g |
| Kraj pochodzenia | Indie |
| Klasa ETIM: | Szafa/obudowa pusta |
| Wysokość: | 34 mm |
| Szerokość: | 58 mm |
| Możliwość rozbudowy: | tak |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Chromianowanie |
| Z płytą montażową: | nie |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych: | tak |
| Do ochrony odgromowej: | nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Rodzaj powłoki: | Chrom 3 |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 01:39:24 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |