159 MS PG21 Dławik kablowy z sześciokątnym zewnętrznym
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2046210 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195182115 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 98,50 zł (80,08 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Dławik kablowy z działającym centrycznie poprzecznym odciążeniem ciągu w śrubie dociskowej, ochrona przy zginaniu ruchomych przewodów dzięki mocno zaokrąglonej śrubie dociskowej.
Z gwintem PG według DIN 40430. Stalowy pierścień dociskowy, ocynkowany galwanicznie i pasywowany przezroczyście.
Pierścień uszczelniający z NR/SBR.
Stopień ochrony: z pierścieniem uszczelniającym gwint IP 65, bez pierścienia uszczelniającego gwint IP 54.
Z sześciokątnym króćcem pośrednim (podobnie jak kształt C 4 zgodnie z normą DIN 46320).
* Ceny zgodnie z notowaniem DEL.
Z gwintem PG według DIN 40430. Stalowy pierścień dociskowy, ocynkowany galwanicznie i pasywowany przezroczyście.
Pierścień uszczelniający z NR/SBR.
Stopień ochrony: z pierścieniem uszczelniającym gwint IP 65, bez pierścienia uszczelniającego gwint IP 54.
Z sześciokątnym króćcem pośrednim (podobnie jak kształt C 4 zgodnie z normą DIN 46320).
* Ceny zgodnie z notowaniem DEL.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 75,9 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Dławnica kablowa |
| Rodzaj gwintu: | PG |
| Długość gwintu: | 7 mm |
| Do przewodów o średnicy: | 17 - 19 mm |
| Materiał: | Metal |
| Gatunek materiału: | Mosiądz |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Niklowanie |
| Bezhalogenowe: | nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Odporność na uderzenia: | nie |
| Ochrona kabla przed zagięciem: | nie |
| Z przeciwnakrętką: | nie |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa: | nie |
| Dławnica do kabla płaskiego: | nie |
| Z odciążeniem naprężeń: | tak |
| Rodzaj uszczelnienia: | Uszczelka |
| Wykonanie przeciwwybuchowe: | nie |
| Szerokość klucza: | 30 mm |
| Wzmocniony włóknem szklanym: | nie |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-27 15:31:06 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |